,

Võtmehoidja – roosa kvarts

5,00 

Availability: 1 laos

Roosa kvartsi 💗 ja sinise pärliga 💙 võtmehoidja.

Roosa kvarts

Roosa kvarts on armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristall, vahendades armastust ja austust iseenda, partneri, laste kui ka kogu inimkonna ja emakese Maa suhtes.
Roosa kvarts toob õnnetunnet, sisemist rahu, romantilisi tundeid ning sensuaalsust. Õpetab, kuidas end paremini armastada, väärtustada ning kuidas elada oma elu õnnelikult. Toidab armastust sinu sees, tervendab südant, pannes Sind tundma end rõõmsa ja rahulikuna, et saaksid armastada ootusteta, tingimusteta ja klammerdumiseta.
Suhteid toetava kristallina tugevdab kvarts su olemasolevat suhet oma partneriga ning vajadusel taastab partneritevahelist usaldust ja harmooniat. Aitab tekkinud suhteprobleemides leida lahendusi, õpetades andeksandmist, muutumist ja minevikust lahtilaskmist. Armastuse külgetõmbamise kivi, mis avab ja puhastab Sinu südame ebavajalikest energiatest nagu pahameel, alaväärsuskompleks, viha, kibestumine, armukadedus ja hirm. Häälestab su armastuseenergiatele ja näitab, et armastuseallikas asub Sinu enda sees. Õpetab armastust välja andma ja vastu võtma.
Emotsioonide tervendajana kujundab Su tundemaailma pehmemaks ja avatumaks. Väga tugeva rahustava kivina tasakaalustab emotsioone ja tundeid. Toetab läbi südame elamist ja tõstab eneseusku.
Parandab õrnalt hingehaavu, südame- ja leinavalu ning leevendab stressi. Rahustades ja tasakaalustades energiavälja, on tegu asendamatu esmaabikiviga trauma-, kriisi- või paanikaolukordades. Õpetab armastama iseennast, julgustab andestama nii endale kui teistele. Toetab sind tugevalt, kui teised sind arvustavad, aidates sul tunda end siiski turvaliselt, hoituna ja maailma suhtes avatuna. Kivi aitab Sind ka noorusliku ja värskena hoida 💕.