,

Võtmehoidja – pitsahhaat ja laavakivi

6,00 

Availability: 1 laos

Võrratu võtmehoidja inglitiibadega – pitsahhaat ja laavakivi 💗🖤.

Pitsahhaat

Pitsahhaat aitab sul mõista, mis on hetkes oluline ja aitab olla õnnelik just praeguses ajas. See loob rahu ja tasakaalu, näitab, mis on tõeline tõde ning aitab sul probleemide korral emotsionaalselt terveneda. Pitsahhaati peetakse armastuse kristalliks, seejuures toetab see Sind ka enesearmastuses. Selle rahustavad energiad aitavad sul suhtuda ellu seletamatu kergusega. Pitsahhaat leevendab stressi ja aitab leida rõõmu ka lihtsamates tegevustes. Kui puutud kokku konfliktidega ja peretülidega, siis see kristall on just õigeks abiliseks. Loob meelerahu ja vabastab valusatest emotsioonidest. Antud kristall annab sulle juurde ka julgust, mistõttu on ta hea kristall inimestele, kes puutuvad kokku esinemisega või kes kipuvad olema liialt häbelikud. Suhtlemisel muudab sind avatumaks ja hoiab sind teistele liiga tegemast. Tegu on ka inglite kristalliga, mis aitab luua kaitseinglite kaitset sinu kodu ümber. Hea hoida näiteks lastetoas ja koridoris.

Laavakivi

Laavakivi on väga hea energiate puhastaja ja selguse tooja. Loob tugeva ühenduse maaga ja annab jõudu, kui tunned end nõrgana või otsustusvõimetuna. Rahustab emotsioone, leevendab pingeid ja aitab jõuda soovitud eesmärkideni. Laavakivi aitab kehast väljutada toksiine, leevendab seljavalu ja menstruatsioonivalu, lahustab pingeid, vähendab stressi ja abistab unetuse korral.

Inglitiivad

Inglitiivad pakuvad kaitseks. Lisaks abistavad ka lendamisega seotud hirmude ja suurte saavutustega seonduvate hirmudega toime tulemisel.