,

Võtmehoidja – goldriver ehk kuldne liivakivi ja must oonüks

5,00 

Availability: 1 laos

Võtmehoidja “goldriver ja must oonüks”.
Oonüksi läbimõõt 8mm.

Goldriver ehk kuldne liivakivi

Goldriver kristall on mõeldud soovide täitmiseks. Kristall sümboliseerib head õnne, soovide täitumist, head kuulsust või populaarsust ja elujõudu.

Must oonüks

Must oonüks on väga tugev kaitsekristall, ent aitab tõsta ka energiataset ja enesekindlust ning maandada. Must oonüks sümboliseerib tugevust, sitkust, enesekindlust, teadlikkust, elujõulisust ja positiivsust, mistõttu on soovitav igapäevaselt kanda eesmärkide saavutamiseks. Musta oonüksit kasutatakse kaitsena elektromagnetkiirguse ning needuste vastu. Tegu on ka sisemise tugevuse kiviga, mis suurendab püsivust ning vastupidavust. Lisaks aitab oonüks koondada tähelepanu detailidele, võimendab enesekontrolli, aitab koguda ja suunata tahet ning ergastada mälu, mistõttu on ideaalne kivi õpetajatele, õpilastele ja kõigile, kel on vajalik millelegi kõrgetasemist tähelepanu koondada, keskenduda.
Must oonüks aitab kiiresti haigusest taastuda, taastades energiavarud, füüsilise-, kui ka elujõu. Aitab tõsta füüsilist vastupidavust ning täita eesmärke – näiteks alandada kaalu. Oonüks aitab ka rahustada närve, vähendada ärevust ning jahutada ägedat temperamenti.