,

Kõrvarõngad – must obsidiaan

5,00 

Availability: 1 laos

Kategooriad: , Sildid: ,

Hinnalise välimusega, kullatud otstega 💛, õnnesümbolitega kõrvarõngad musta obsidiaaniga 🖤🧡.

Must obsidiaan

Must obsidiaan on muutumise ja uuestisünni kivi. Annab inimesele võime iseenda minaga kohtumiseks ning õpetab, et valgusel ja pimedusel või siis headusel ja kurjusel on üks algallikas. Kiirates elujõudu ja soojust, sunnib ta oma kandja kõige sügavamatele alateadlikele hirmudele ja negatiivsetele tunnetele näkku vaatama, et need teadvussesse tõuseksid ja vabaneda saaksid. Obsidiaan paneb tõde rääkima. Suurendab kõiki negatiivseid energiaid, nii et te saate neid täisvõimsuses kogeda ja seejärel vabaks lasta. Selle tervendav mõju läheb tagasi mineviku eludesse ning võib töötada eellaste ja perekonna liinis. See pöörab ümber väe eelmise väärkasutuse ja töötab igal tasandil, õpetades, et väe omamine ei tähenda selle üksnes enesele pidamist, vaid pigem selle kasutamist kõigi hüvanguks. Aga väidetavalt, kes ei ole selleks protsessiks valmis, need seda kivi juba alateadlikult endale ei vali.
Must obsidiaan on kaitsev kivi. Tõukab eemale negatiivsust ja hajutab armastuseta mõtteid. Hõlbustab vanade armastuste vabakslaskmist ja annab tuge muutuste ajal.
Kivi eemaldab kehast ja aurast kasutuks muutunud energia, kurbuse, viha ja rahutuse. Obsidiaaniga töötamisega kaasneb tavaliselt sisemise haavatavuse kogemus, sest tuttavast energiast vabanemisel tekib tühjus, mis täitub varsti uue energia ja tarkusega.