,

Kõrvarõngad – ametüst

6,00 

Availability: 1 laos

Kategooriad: , Sildid: ,

Punase pärliga, hõbetatud otstega kõrvarõngad – ametüst 💜❤.

Ametüst

Ametüst rahu toova kristallina suurendab lootust, tõstab tuju ja vähendab hirme, aitab tuua selgust, lõõgastust, rahuliku une, kaitseb ja toetab rasketel aegadel.
Ametüst aitab võimendada selgeltnägemise ja -tajumise võimet, toetades turvaliselt hingena kasvamist ja oma elueesmärkidele keskendumist, suurendades taibukust, teadlikkust, vaimseid võimeid, keskendumist ja mälu.
Ametüst aitab vaigistada rahutut meelt ja tasakaalustada emotsioone. On väga hea valu ja eelkõige just peavalude leevendamiseks, kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks, argimuredest ja süütunnetest vabastamiseks, raskete emotsionaalsete olukordade leevendamiseks. Ametüst kaitseb Sind halbade ja keskkonnast tulenevate negatiivsete energiate eest, on abiks ka erinevate ohtude korral, kaitstes sind vigastuste, varaste ja haiguste eest. Ametüsti kasutatakse ka reisile minnes kaitseamuletina.
Ametüst on üks väheseid kristalle, mis aitab meestel naisi ligi meelitada, samuti aitab see suurendada armastajate vahelist pühendumist teineteisele.
Kui sul on halbasid harjumusi või sõltuvusi (alkohol, suitsetamine jm), millest soovid vabaneda, siis kanna ametüsti oma nahaga kokkupuutel – see aitab piirata liigtarbimist ja vähendada sõltuvusest tekkivaid kahjustusi organismile.
Hea unekivina tõrjub ametüst halbasid unenägusid, aitab unetuse ja ka liigse magamise korral, soodustades rahulikku ja meeldivat und. Hoiab sinu unevajaduse tasakaalus.