,

Kõrvarõngad – ametüst

6,00 

Availability: 1 laos

Kategooriad: , Sildid: ,

Võrratud kõrvarõngad ametüstiga, mille lisandiks on kaunis ilupärl 💜🤎.

Ametüst

Rahu toova kristallina suurendab ametüst lootust, tõstab tuju ja rahustab hirme. Aitab tuua selgust, lõõgastust, rahuliku une, kaitseb ja toetab rasketel aegadel.
On jumaliku ühenduse looja – vaimne kasvamine, ülemeeleliste võimete ja intuitsiooni suurendamine on selle ülesanneteks. Võimendab selgeltnägemise ja -tajumise võimet. Spirituaalse kivina aitab avada ukse vaimse maailma universaalsetele tarkustele, toetades turvaliselt hingena kasvamist ja oma elueesmärkidele keskendumist. Suurendab taibukust, teadlikkust, vaimseid võimeid, keskendumist ja mälu.
Selle energiatel on aurat puhastav mõju, mis aitavad vaigistada rahutut meelt ja tasakaalustada emotsioone. On väga hea valu ja eelkõige just peavalude leevendamiseks, kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks, argimuredest ja süütunnetest vabastamiseks, raskete emotsionaalsete olukordade leevendamiseks. Aitab tuua rahustavaid, vaigistavaid ja stressimaandavaid energiaid.
Kaitseb halbade ja keskkonnast tulenevate negatiivsete energiate eest. On abiks erinevate ohtude korral, kaitstes sind vigastuste, varaste ja haiguste eest. On suurepärane kaitseamulett reisisellidele.
Ametüst on üks väheseid kristalle, mis aitab meestel naisi ligi meelitada. Samuti aitab see suurendada armastajate vahelist pühendumist teineteisele.
Kui sul on halbasid harjumusi või sõltuvusi (alkohol, suitsetamine jm), millest soovid vabaneda, siis kanna ametüsti oma nahaga kokkupuutel, kuna see aitab piirata liigtarbimist ja vähendada sõltuvusest tekkivaid kahjustusi organismile.
Hea unekivina tõrjub halbasid unenägusid, aitab unetuse ja ka liigse magamise korral, soodustades rahulikku ja meeldivat und. Hoiab unevajaduse tasakaalus.