,

Käevõru – jadeiit, malahhiit, ametüst

17,00 

Availability: 1 laos

Käevõru loodusliku jadeiidi, ametüsti, malahhiidi ning siniste pärlitega 💗💜💚💙💗.

Jadeiit

Jadeiit parandab meeleolu ja väljendusvõimet, andes kasutajale tagasi isikupära ja võime armastada. Jadeiit on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Seostub südametšakraga ja suurendab armastust ning hoolivust. See on kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eest ja toob harmooniat. Tõmbab ligi head õnne ja sõprust. Vabastab negatiivsetest mõtetest ja rahustab meelt. Stimuleerib ideid ja laseb ülesannetel paista vähem keerulised.
Sobib maaharijatele, soodustab taimede kasvu. Jaad suurendab sissetulekuid ja kindlustab majanduslikku edu, pikendab inimese eluiga ning annab tarkust.

Ametüst

Ametüst rahu toova kristallina suurendab lootust, tõstab tuju ja vähendab hirme, aitab tuua selgust, lõõgastust, rahuliku une, kaitseb ja toetab rasketel aegadel. Ametüst aitab võimendada selgeltnägemise ja -tajumise võimet, toetades turvaliselt hingena kasvamist ja oma elueesmärkidele keskendumist, suurendades taibukust, teadlikkust, vaimseid võimeid, keskendumist ja mälu. Ametüst aitab vaigistada rahutut meelt ja tasakaalustada emotsioone. On abiks valu, eelkõige peavalude leevendamiseks, kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks, argimuredest ja süütunnetest vabastamiseks, raskete emotsionaalsete olukordade leevendamiseks. Ametüst kaitseb halbade ja keskkonnast tulenevate negatiivsete energiate eest, on abiks erinevate ohtude korral, kaitstes vigastuste, varaste ja haiguste eest. Ametüsti kasutatakse reisile minnes kaitseamuletina. See aitab meestel naisi ligi meelitada, samuti aitab suurendada armastajate vahelist pühendumist teineteisele. Kui Sul on halbasid harjumusi või sõltuvusi (alkohol, suitsetamine jm), millest soovid vabaneda, siis kanna ametüsti nahaga kokkupuutel – see aitab piirata liigtarbimist ja vähendada sõltuvusest tekkivaid kahjustusi organismile. Hea unekivina tõrjub halbasid unenägusid, aitab unetuse ja liigse magamise korral, soodustades rahulikku ja meeldivat und. Hoiab unevajaduse tasakaalus.

Malahhiit

Malahhiit on võimas kaitse- ja tervenduskivi, neelates endasse kogu ebavajaliku energia, kahjulikud kiirgused ja mürasaaste. On hea elektromangnetkiirguse eest kaitsja. Malahhiit on kaitsetalismaniks, tekitades Su ümber energeetilise kaitsebarjääri. See on sügava puhastava toimega, aidates vabaneda ebavajalikel energiatel, näiteks süütundest, enesepiiramisest ja valust. Kristall hajutab Su sees olevad hirmud, pinged, vanad mõttemustrid ja piirangud. Malahhiiti kutsutakse ka „hingepeegliks“, sest peegeldab, mis toimub Sinu sees. Samuti puhastab kõik energiakeskused. Rohelise südamekivina aitab see lasta minna kõigel vanal, et tulla saaks uus. Annab julgust ja otsustuskindlust, soodustab loovat eluprobleemide lahendamist ning kulgemist eluteel. Tervendab südant ja kiirendab sisemist arengut, aidates kohtuda iseenda tõelise olemusega. Kui oled kaotanud eluohjad, aitab see uuesti nendest kinni võtta ja liikuda kindlalt elus edasi. Oma harmoonilise energia tõttu sobib suurepäraselt kirjanikele ja kunstnikele, sest aktiveerib loovust. On hea reisikaaslane, sest toetab lendamisega seotud hirmude ja õnnetuste eest. Malahhiiti soovitatakse rasedatele naistele, samuti toetab see suhteid ning toob äriõnne ja küllust.