,

Käevõru ja kõrvarõngaste komplekt – türkiis

20,00 

Availability: 1 laos

Tootekood: Ehete komplekt Kategooriad: , Sildid: ,

Kaunis ehtekomplekt armsale printsessile türkiisist tähekestega. Pisemale käele.

Armsad kõrvarõngad türkiisist tähekestega ning käevõru türkiisist tähekeste ja roosade pärlitega. 💙✨

(NB: valgus on teinud pildil pärlid lillaks, tegelikkuses on need roosad)

 

Türkiis

Türkiis on kaitsev ja õnnetoov kristall. See tugevdab kõiki keha süsteeme, taju ja ühendust vaimuilmaga. Aitab elada elu terviklikult, saavutada edu armuasjades ja suurendada romantilist armastust. Julgustab sõnades end paremini väljendama.
Türkiis on kaitsev ja ülimalt õnnetoov kristall, kaitseb Sind ebaõnne, haiguste ja negatiivsete energiate eest. On asendamatu abiline armuasjades, suurendades romantilist armastunnet.
Aitab sul jõuda soovitud saavutusteni ja külluseni. Võimendab omadusi, mis loovad edu, õnne ja soovitud võite. Immunsüsteemi tugevdajana tervendab ja tugevdab kõiki kehasüsteeme, suurendades eluenergiat ja head tervist. On ka hea rahustaja ärevuse ja paanika korral.
Türkiisi kandmine tugevdab empaatiavõimet ja aitab paremini mõista teiste inimeste tundeid ning vajadusi. Suurendab helluse ja armastamise võimet ning kaastunnet kõigi elusolendite vastu. Annab jõudu keerulisi olukordasid kergemaks muuta ja neid lahendada. Aitab tasakaalustada mees- ja naisenergiaid. Muudab naised naiselikumaks ja kaunimaks.
Türkiisi kandmine aitab Sul end vabalt ja ausalt väljendada. See avab ka loovuskanaleid, mistõttu on heaks abiliseks kirjutajatele. Eriti hästi sobib julgustuseks häbelikele inimestele, kes ei julge end väljendada ja vestlusi arendada. Samuti sobib hästi esinejatele, muutes nad inimeste ees olles rahulikuks, vabaks ja lõdvestunuks.