,

Käevõru – bronsiit

17,00 

Availability: 1 laos

Kategooriad: , Sildid: ,

Looduslähedastes toonides käevõru bronsiidi ja pruunikirjude pärlitega 🤎🤍🤎.

Bronsiit

Bronsiit aitab võtta kontrolli oma elu üle, andes julgust järgida oma mõtteid ja tundeid. Toetab Sind, et end paremini kehtestada, hoida kainet mõistust, taastada meelerahu ja näha suuremat pilti. Pakub kaitset negatiivsete energiate eest.
Bronsiit on hea kaitsev ja maandav kristall, olles abiks, kui tunned jõuetust olukordi lahendada ja oled kaotanud kontrolli toimuva üle. Annab enesekindlust ja hajutab kahtlusi. Aitab Sul end paremini kehtestada, hoida kainet mõistust, taastada meelerahu ja näha suuremat pilti.
Bronsiidi rahulikud energiad aitavad stressist, rahutusest ja mittetoetavast käitumismustritest vabanemisel. On toeks allasurutud emotsioonide ja tunnete tervendamisel. Aitab usaldada elu ja elukulgu. Bronsiit suurendab armastusväärsust nii Sinus kui ümbritsevates inimestes. Aitab jääda erapooletuks, teha valikuid, tegutseda otsustavalt ja sihipäraselt. Toetab harmoonia taastamisel ka keerulistes olukordades. Kaitseb negatiivsete energiate ja rünnakute eest, ka teiste inimeste poolt tekitatud pahatahtlike mõtete eest, kui Sinus endas on meelepuhtus ja ei soovi teisele halba.