,

Kaelaehe – mäekristall

5,00 

Availability: 1 laos

Kategooriad: , Sildid: ,

Mäekristall südamega kaelaehe 🤍 (armastuse sümbol) musta paelaga 🖤.

NB: Toote värv pildil võib erineda tegelikkusest, kuna värv on erinevas valguses muutuv.

Mäekristall

Mäekristall sümboliseerib ühtsust ja puhtust. Mäekristalli peetakse planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks ning see on suurepärane abiline kõikide elujuhtumite ja probleemide korral. Mäekristalli kandmine suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kanda tööl ja õppimisel.
Mäekristall õpetab kehal end ise tervendada ning oma elektriliste omaduste tõttu on võimas energiate võimendaja, puhastaja ja tasakaalustaja.
Mäekristall on väga hea energiajuht, toimides nii energia kogujana kui saatjana, pannes kogu kehas energia kiirelt ja vabalt liikuma. Puhastab ja joondab kõik sinu energiakeskused ja energiakehad läbi kõikide kehatasandite. Häälestab su energia kõige täiuslikumasse olekusse, et sinu enda sisemine tarkus saaks teha ülejäänud vajalikud kohandused.
Mäekristall aitab tasakaalustada ka karmat, see toetab teadvuse avardumist, ühendades sind kõrgemate teadvustasanditega ja meenutades, kes oled – sinu algolemust. Seepärast kutsutakse seda ka hingetervendajaks.
Mäekristallil on võime kaitsta Sind negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõsta ruumi vibratsioonitaset.
Seevastu merihobu on suurepärane püsivuse ja kannatlikkuse sümbol. Merihobused tuletavad meelde tugisüsteemi tähtsust või kedagi, kellele toetuda, kui “lained” liiga karmiks lähevad.