Inglinumbrid – mis need on ja kuidas need meile märku annavad?

Kui märkate ühel eluhetkel mingi konkreetse numbri pidevat ilmumist enda vaatevälja, pole tegu pelgalt juhusega ning seda ei tohiks kindlasti tähelepanuta jätta. Tegu on hoopis inglitega, kes soovivad endast märku anda ning Teie tähelepanu millelegi olulisele suunata, teid millegi eest hoiatada või teid õige võimaluse juurde juhatada. Nähtud numbrid võivad lubada rohkelt õnne, mida ei tasu käest lasta, või hoopis hoiatavad selle eest, et tuleb tähelepanelikumalt suhtuda pisiasjadesse, töötada läbimõeldult, vältida vigu ja möödalaskmisi.

Inglinumbrid ilmuvad teie ellu, kui kipute olema mingisuguse dilemma ees või omadega ummikus – selle põhjustavad sageli teie enda emotsioonid ja keerulised hetked, kui te ei tea, millist otsust langetada. Kui tunnete, et olete valmis inglite juhendamiseks, et oma elus edu saavutada, siis ükskõik mis see ka poleks, teie inglid tajuvad seda ja kogete oma kehas justkui uut energiat. See on märk sellest, et olete füüsiliselt ja vaimselt avanud end inglite juhatusele.

Lisaks inglinumbritele oleks soovitav tähele panna ka teisi elus esile kerkinud numbreid, kuupäevi, kellaaegu, kuna ka need võivad Teile üht teist põnevat pajatada. Minu kogemustega seoses sellega saate tutvuda SIIN.

NUMBRID, -JADAD, -KOMBINATSIOONID JA NENDE TÄHENDUSED

Inglid annavad meie tähelepanu püüdmiseks endast parima. Nad saavad aidata meil oma elu tervendada, paraku ei pöörata saadetud märkidele sageli piisavalt tähelepanu, sest neid peetakse juhuslikeks kokkulangevusteks või ettekujutuse viljaks. Sageli saadavad inglid sõnumeid numbrite vahendusel, tehes enda poolt kõik, et me korduvaid numbreid tähele paneksime. Seda tehakse kahel moel: nii numbrijadade (näiteks 11:11, 1:11 jt) kui ka numbrikombinatsioonide teel (näiteks 112, 121, 211 jne).

 

 

NULL sümboliseerib salapära, tühisust, olematust, lõpmatust, suutlikust, võimalusi, igavikku, peegeldust, tühjust, täielikkust, uuestisündi. Põhiliselt esindab Null kõiki võimalusi. Ta on punkt, millest saavad alguse kõik numbrid. Ka visuaalselt on Null seemne, üsa või muna kujutis, millest kõik võimalused alguse saavad. Kuna Null kujutab endast ka ringi, esindab ta igavikku, arengut ja lõpmatust. Lisaks sellele tähistab see ka tsüklilisust, evolutsiooni ja aega. Oma numeroloogilise väärtuse tõttu võib teda võtta ka kui tühjuse esindajat – olematus ja ka surm. Nulli peetakse ka kõigi asjade mahutiks ja kõigi väärtuste sündimiskohaks. Null on tõelisuse põhituum. See on ühtaegu kõik ja mitte midagi.

 • Nullid – Oluline on keskenduda praegusele hetkele.
 • 0 – Kõik mis juhtub, juhtub kindla põhjusega.
 • 00 – Märk sellest, et tasub kuulata ja vaadata, mis ümber toimub, tuleb võtta aeg maha ja jälgida ingleid, soovitatud tegeleda ka meditatsiooniga.
 • 000 – See on ühtsusenumber. Samuti on see märk mõnest olukorrast, mis on ringi täis teinud ja jõudnud algusesse tagasi. Tähistab ka seda, et koht, kus oled, seal ongi parasjagu vaja olla.
 • 0000 – Ühe eluetapi lõppemine ja teise alustamine.
 • 0 ja 1 – Jumal ja inglid paluvad sul tungivalt muuta oma mõtteid. Kui oled Jumalalt palunud, et oleksid õnnelikum ja tervem, siis on see vastus su palvetele, sest lahendus peitub su enese mõtetes. Palu, et Jumal aitaks sul oma mõtteid valida ja toetaks sind selle üleminekuperioodi ajal.
 • 0 ja 2 – Jumal soovib teada anda, et ei ole sind hüljanud ega unustanud. Ta armastab sind väga palju! Ta valmistab ette suurepärast uut eluperioodi. Oluline on „jumalik ajastatus“, enne peavad teatud asjaolud paika minema ja alles siis on võimalik soovitud tulemuseni jõuda.
 • 0 ja 3 – Kas oled hiljuti eiranud kõrgemalt poolt saadud juhatust? Sinagi pead andma oma panuse! Pead kuulda võtma jumalikku juhatust ning vastavalt sellele ka tegutsema.
 • 0 ja 4 – Jumal ja inglid teatavad, et oled väga armastatud! Tunneta hetkeks seda armastust, sest seeläbi leiad vastused oma küsimustele ja lahendused probleemidele.
 • 0 ja 5 – Ole rahulik, sinu elus toimuvad muutused on kooskõlas jumaliku plaaniga. See on kui Jumala kingitus.
 • 0 ja 6 – Keskendu vähem maistele asjadele. Mitte et ela vaesuses, vaid püüa nendele küsimustele läheneda vaimsest vaatevinklist. Ole oma usus tugev ja tänulik!
 • 0 ja 7 – Tubli! Tänu oma valikule aitad nii iseennast kui teisi. Jätka samas vaimus!
 • 0 ja 8 – Vältimatult lõppevad olukorrad ja asjad on osake kõrgemast plaanist. See toimub vastusena su palvetele. Palu Jumalalt abi selle muutusega kaasnevate hirmude ja muredega toimetulekuks.
 • 0 ja 9 – Kõik, mis su elus hiljuti lõpule jõudis, oli kooskõlas kõrgema plaaniga. Hiljutine elumuudatus, mille tulemusena märkimisväärne osa su elust kas seiskus või muutus, on vastus su palvetele. Jumal ei võta sult midagi ära ega põhjusta kaotusi, pigem kutsusid selle muutuse esile sinu palved või leidis see aset kõrgema eluplaani tõttu. Andesta kõigile asjaosalistele, siis saad kerge ja puhta südamega uuele kaunile eluetapile vastu minna.

 

 

ÜKS esindab põhiliselt tugevat tahtejõudu, positiivsust, puhast energiat. Uued algused ja puhtus. Üks esindab nii füüsilist kui vaimset tegevust. Number Ühe ilmnemine meie elus viitab ajale, millal peaks tegutsema ja uusi seiklusi ette võtma. Üks julgustab teadmist, et meie teod saavad heldelt tasutud.

 • Ühed – Hoiatus, et olete liiga tugevalt kinni oma arvamus(t)es ega soovi pöörata tähelepanu teiste asjade või sündmuste tõlgendustele – see segab toimuvast selget pilti saada.
 • 1 – Tuleb hinnata hetke, milles eksisteerid.
 • 11 – Esindab number ühe topelt jõudu, ehk siis puhtust ja uusi alguseid. Numeroloogias esindab 11 kõrgemaid ideaale, leiutamist, väärikust, ühilduvust, tasakaalu, täitumisi, nägemusi, lisaks esindab see number ka tasakaalu, mehe ja naise võrdsust. Täiuslik tasakaal – emotsiooni, mõtte ja vaimu tasakaal, meheliku ja naiseliku aspekti tasakaal, töö ja lõbu tasakaal. Liites 1+1 (11 koondatuna) saame number kahe, mis on samuti tasakaalu number ja esindab võrdsust, õiglust, rahu, lahkust, taktitunnet, kahesust. Need, kes tajuvad oma elus number ühteteist, on väga vastuvõtlikud eelpool nimetatud omadustele. Üheteistkümne pidev ilmumine vihjab mõtlikule ja intuitiivsele hingele. Number üksteist näitab, et oleme oma elu edasi arenemisega otseselt seotud.
 • 111 – Uued ideed on ellu viidud. jälgi tähelepanelikult oma mõtteid ja tee kindlaks, kas mõtled üksnes sellest, mida soovid või hoopiski sellest, mida ei soovi. See on märgiks, et meie jaoks on avanemas mõni uus võimalus. See number on nagu ere välklambi sähvatus, mis tähendab, et universum on jäädvustanud just meie selle hetke mõtted ning need hakkavad nüüd tegelikkuseks saama. Kui ei ole oma mõtetega rahul, siis muuda neid!
 • 1111 – Ees on ootamas võimalus või uus algus, aga tuleb ise vaeva näha, et see uks saaks avaneda. Ees ootamas küllus, rikkus, õnn.
 • 1 ja 2 – Meie mõtted on nagu idanema hakkavad seemned. Su soovid on täitumas, asjad kulgevad vastavalt su soovile. Säilita oma usku.
 • 1 ja 3 – Ülestõusnud meistrid töötavad su mõtete kallal koos sinuga. Nad on nagu õpetajad, saadavad sulle energiat, mis hajutaks kahtlused ja julgustaks jääma oma hinge tõeliste eesmärkide juurde. Palu, et nad aitaksid arukaid valikuid teha.
 • 1 ja 4 – Nüüd jälgi eriti täpselt oma mõtteid! Sinu jaoks on hetkel avanenud nn soovide värav, mille tulemusena su soovid täituvad kohe. 411 tähendab – küsi inglitelt mingit elulist infot, mida hetkel vajad!
 • 1 ja 5 – Mõtted loovad muudatusi elus. Valid mõtte, suunad oma elu vastavalt soovile. Kui muutused sulle ei meeldi, saad need oma mõtteid muutes peatada.
 • 1 ja 6 – Suuna oma mõtted vaimse tasandi poole ning loobu muretsemast materiaalse üle. 611 – Palu abi, et lahendada sulle materiaalses maailmas muret valmistavad probleemid.
 • 1 ja 7 – Sul läheb hästi. Oled õigel teel, jätka samas vaimus! Märk, et oled oma mõtteid hästi valinud. Keskendu veelgi enam oma eesmärkidele. Lisa mõtetele ka vastavad tunded.
 • 1 ja 8 – Tähendusrikas etapp su elus läheneb lõpule. Kui mingi osa elust tundub väsitav, siis rõõmusta, see tervendatakse või asendatakse peagi millegi paremaga. Anna oma elust vabaks kõik, mis ei toimi. Su unistus paremast elust hakkab täituma.
 • 1 ja 9 – Mõtete tulemusena avanevad sulle uued võimalused. Sul on võimalus näha oma mõttetöö vilju. Lase kõigel vanal minna, see asendatakse uuega.

 

 

KAKS sümboliseerib lahkust, tasakaalu, taktitunnet ja võrdsust. Number Kaks esindab otsustamise võimu ja vajadust plaanide tegemiseks. Number kahe spirituaalne tähendus näitab suhtlemist, ühtlasi ka partnerlusi nii harmoonias kui rivaalitsemises. Kaks kannustab meid otsustamatusest üle saama, ja ühinema nendega, kes meiega sarnaselt mõtlevad, kellel on sarnased ideaalid. Kaks juhatab leidma enda seest teadmist, mis oleks parim meie hingele.

 • Kahed – Oluline on tähelepanu pöörata isiklikele suhetele, et antud olukorda paremini mõista ja sellest aru saada. Vajalik leida kompromiss, et säilitada kooselu harmooniat.
 • 2 – Ei tohi kaotada järjepidevust ega vaoshoitust. Inglid annavad märku, et käitud õigesti, Sinu abil on suur jõud ja vägi, ei tasu asjadele käega lüüa.
 • 22 – Tuleb maha rahuneda, mitte tormata ajast ette. Vihje, et peale vihma tuleb päike välja.
 • 222 – Sinu mõtted ja unistused täidetakse, rasked pingutused kannavad vilja. Sinu värskelt külvatud ideed hakkavad peagi idanema. Su looming ilmutab end peagi, seepärast jätka oma tublit tööd. Jätka positiivset mõtlemist, kasuta enesesisendust ja visualiseerimist.
 • 2222 – Inimsuhted on olulised ja neid tuleb hoida. Tuleb olla kellegi suhtes leebem, armastavam, hoolivam, tolerantsem, kannatlikum, heatahtlikum. See kellega parasjagu koos ollakse, või kelle peale mõeldakse, siis antud sõnum käib selle inimese kohta.
 • 2 ja 3 – Ülestõusnud meistrid töötavad koos sinuga uue ettevõtmise kallal. Kõik laabub suurepäraselt! Ees ootab helge tulevik, täis õnne, mida oled otsinud. Tunne rõõmu!
 • 2 ja 4 – Inglid toetavad igati su uut eesmärki. Inglid teevad hetkel sinuga tihedat koostööd.
 • 2 ja 5 – Su palved ja kavatsused on olnud selged, tugevad ja ilma kahtlusteta – seepärast võib muutus aset leida isegi kiiremini, kui oleksid arvanud. Ära ehmata, kui su soovid täituvad.
 • 2 ja 6 – Su omandusse ilmub midagi uut, võib tähendada ka mõnda uut ostu.
 • 2 ja 7 – On oodata häid uudiseid. Pea vastu ja säilita usk!
 • 2 ja 8 – Üks uks sulgub ja teine avaneb. Kuula tähelepanelikult oma sisehäält, see juhatab, kuidas muutuvas olukorras toime tulla.
 • 2 ja 9 – Asjad liiguvad sulle soodsas suunas. Ära muretse! Tunneta oma elus seda energiavoogu, mis viib hoogsalt edasi. Sind ei karistatud hiljuti üle elatud kaotusega, vaid universum valmistab sind hoopis ette millekski uueks.

 

 

KOLM esindab maagiat, intuitsiooni, viljakust, eeliseid, eneseväljendust, mitmekülgsust ja loomerõõmu. Kolm esindab ka aja kolme astet: Minevik, Olevik ja Tulevik. Kolme ilmnemine meie elus võin sümboliseerida vajadust, end loominguliselt väljendada või mõelda mineviku radade seost tuleviku eesmärkidega. Kolm võib ka esindada paljulubavaid uusi seiklusi ja kinnitust koostööle ja abile nendelt, keda seda vajad. Kolm esindab üldiselt tasu ja edu enamustes ettevõtmistes.

 • Kolmed – Vajalik järgi mõelda oma elu, püstitatud eesmärkide üle ning mõtestada end ümber, et saavutada edu.
 • 3 – Tuleb kasutada oma loovust. Inglid kaitsevad Sind, et läbida elus mingisugune õppetund, mis tuleb ära lahendada, et seda mitte tulevikku kaasa võtta.
 • 33 – Sinu füüsilised pingutused, suur töö ja vaev saavad väärilise tasu. Positiivne eluperiood, soovitus teisi aidata, õpetada, olla kellegi jaoks maapealne ingel.
 • 333 – Ülestõusnud meistrid (Jeesus, Mooses, Neitsi Maarja) on sinuga ja külvavad sind üle abi, armastuse ja toetusega. Kutsu neid appi, kui näed sellist kombinatsiooni. Elus on tulemas kannapööre.
 • 3333 – Kaitseingel on Sinuga, oma soovid saab esitada talle, sest vaid siis saavad need täituda. Kuid hoiduda tuleb unistades mitte liiga ahneks või küüniliseks minna.
 • 3 ja 4 – Sind ümbritseb praegu palju abilisi. Pöördu nende poole, nad ootavad seda!
 • 3 ja 5 – Ülestõusnud meistrid soovivad sind ette valmistada peagi aset leidvaks vältimatuks suureks elumuutuseks. Kinnitavad, et on selle muutuse ajal sinuga. Kõik läheb ilusti! Suhtu rahulikult ja leia üles selles muutuses peituvad head küljed.
 • 3 ja 6 – Ülestõusnud meistrid aitavad manifesteerida esemeid, mida vajad oma jumaliku eesmärgi täitmiseks. Väärid igati seda abi, olgu see kasvõi õppemaksuks või õpetamiseks kuluv raha.
 • 3 ja 7 – Ülestõusnud meistrid rõõmustavad nii sinu jumaliku sära kui valitud raja üle. Väärid seda õnne ja pühalikku rõõmu.
 • 3 ja 8 – Ülestõusnud meistrid ütlevad – jätka oma teed. Suuna veelgi enam energiat oma mõtetesse ja tunnetesse.
 • 3 ja 9 – Anna vabaks kõik need olukorrad, mis ei ole sinu olemusega kooskõlas või mis on oma eesmärgi juba täitnud. Pole vaja hirmu pärast nende külge klammerduda. On oluline, et näeksid iseennast ja oma tulevikku helgetes värvides. Palu ülestõusnud meistritel aidata sul oma mõtteid valida.

 

 

NELI esindab stabiilsust ja kõigi asjade kindlat loomust. Mõtle neljale aastaajale, neljale elemendile, neljale suunale, neid kõiki esindab number Neli. Neli tähendab veel usaldusväärsust, rahumeelsust ja kodu. Number Nelja ilmumine elus võib tähendada, et tuleb tagasi pöörduda oma algjuurteni, end koguda. Neli võib tähendada ka seda, et tuleb leida endas vastupidavus ja kannatlikkus.

 • Neljad – Tuleb olla tähelepanelik tervisega seotud küsimustes, probleemides. Elus on aeg ka midagi muuta, oma väärtused üle vaadata.
 • 4 – Tuleb olla kannatlik, teha rohkem füüsilist tööd ja ajada materiaalsed asjad korda.
 • 44 – Oled liialt kinni materiaalsuses – need mõtted tuleb vabastada ning lasta südamel kõneleda, kuulata oma südamehäält ja intuitsiooni.
 • 444 – Inglid ümbritsevad, armastavad ja aitavad sind. Aeg hakata pürgima oma unistuste poole.
 • 4444 – Inglid on Sinu lähedal, tervendades südametšakrat, aidates vabaneda kurbusest, stressist, ärevusest, negatiivsest energiast. Tähistab ka tervise paranemist.
 • 4 ja 5 – Inglid aitavad sul sinu elus toimuva olulise muutuse juures.
 • 4 ja 6 – Inglid hoiatavad, et keskendud liialt materiaalsetele probleemidele. Usalda kõik mured nende hooleks, siis saavad nad sekkuda. Leia oma mõtteis tasakaal maa ja taeva vahel.
 • 4 ja 7 – Palju õnne! Jätka samas vaimus! Oled õigel teel. Keskendu mõtteis sellele, mida oma ellu soovid, sest see avaldab väga suurt mõju.
 • 4 ja 8 – Üks periood elus hakkab lõpule jõudma. Inglid on sinuga praegu. Nad juhatavad sind uute olukordade juurde, mis on enam kooskõlas sinu vajaduste, soovide ning eesmärgiga.
 • 4 ja 9 – Anna vabaks hiljuti lõpule jõudnud olukord. Kui üks uks sulgub, avaneb selle asemel alati mõni uus. Inglid on sinuga, et aidata sul näha uusi võimalusi ja tervendada sind valust, mida see üleminek võib põhjustada. Palu inglitelt abi.

 

 

VIIS esindab reisimist, seiklusi ja liikumist, aga ka ebastabiilsust, ettearvamatusi ja radikaalseid muutusi. Viis kutsub meid märkama elu imesid ning hindama kaost meie ümber. Viis on metsik, primitiivne ja tujukas. Kui viis elus ilmneb, tuleb olla valmis mingiks tegevuseks, nagu reis, kusjuures reisimine ei tähenda seda ainult füüsilises mõttes. Mõned parimatest reisidest toimuvad mõtetes ja hinges.

 • Viied – Vajalik olla rahulikum ja tähelepanelikum. Hoiduda riskantsetest ja mitte läbi mõeldud tegevustest.
 • 5 – Tuleb lasta kõigel uuel oma ellu siseneda, säilitama rahu. Uus eluetapp. Sobiv aeg riskimiseks.
 • 55 – Õige aeg vabaneda kõigest sellest, mis Sind enam ei teeni (nii kahjulikud suhted, halb töökoht, sõltuvused jms), aga selle jaoks tuleb ise astuda vajalikud sammud, miski ei tule ise.
 • 555 – Ees on ootamas suured muutused. Võimalik, et see on vastuseks su palvetele.
 • 5555 – Läbi teiste inimeste on Sinu poole teel palju positiivset, olgu see siis uus armastus, kohtumine vana sõbraga või uute kasulike tutvuste loomine.
 • 5 ja 6 – Sinu elu materiaalne külg paraneb märkimisväärselt, omandad kas uue kodu, auto või muud väärtuslikku
 • 5 ja 7 – Sinu ellu on tulemas muutus, mis rikastab sind kas materiaalselt, emotsionaalselt või intellektuaalselt või kõiki korraga. Jätka samas vaimus ja saad peagi näha, kuidas nii sinu kui su lähedaste elu muutub paremuse poole.
 • 5 ja 8 – Käes on suure muutuse eelõhtu. Ära karda, sind saadab toetus ja armastus.
 • 5 ja 9 – Lase minevik lahti, et muutus saaks aset leida! Anna vabaks kõik, mis on oma aja ära elanud. Uus võimalus on ukselävel ja ootab sisse laskmist, aga siseneda saab ta alles siis, kui oled suutnud vanast armastusega lahkuda.

 

 

KUUS esindab harmooniat, tasakaalu, armastust ja tõde. Kuus avaldab lahendusi rahulikul moel. Kuus avaldub siis kui on vaja diplomaatilisust delikaatsete teemadega tegelemisel. Kuus tähendab ka valgustatust, eriti vaimse ja spirituaalse tasakaalu saavutamise tee valgustamist. Kuus kutsub meid olema kaastundlik ja andestav.

 • Kuued – Tuleb võtta vastutus ja olla aus nii end ümbritsevate inimeste- kui ka iseenda suhtes.
 • 6 – Tuleb hoida tasakaalu materiaalsete ja emotsionaalsete soovide osas. Tuleb rohkem pühenduda kodule, perekonnale, unustama materiaalsed mured, sest on soodne võimalus perega asjad korda saada.
 • 66 – Hoides positiivset suhtumist, saavad soovid täituda.
 • 666 – Katsu oma mõtteid korda seada ja nende seas harmoonia leida, säilitada rahu. Su mõtted on hetkel tasakaalust väljas, kuna oled keskendunud materiaalsele maailmale. Leia oma mõtteis tasakaal taeva ja maa vahel, keskendu vaimsele ning teiste teenimisele, teades, et selle tulemusena saavad su enda materiaalsed ja emotsionaalsed vajadused kaetud.
 • 6666 – Liigne muretsemine materiaalsete teemade pärast ei vii kuhugi, tuleb muremõtted vabastada, kuna vaid siis saab küllusekanal avaneda. Keskendu pigem emotsioonidele, armastusele, suhtele, kodule, hingeelule.
 • 6 ja 7 – Su materiaalsete küsimustega seotud mõtted liiguvad õiges suunas. Oled õnnestunult tasakaalustanud oma mõtteid ja tegusid ning seeläbi oled hoolitsenud nii oma hinge, keha kui vaimu eest. Jätka!
 • 6 ja 8 – Oled materiaalsel tasandil millestki loobumas. Kui ei soovi millestki loobuda, siis muuda selles osas oma mõtteid. Kui aga soovidki seda, siis see soov on kohe täitumas.
 • 6 ja 9 – Ära klammerdu materiaalse külge. Loobu sellest! Kui oled hiljuti midagi müünud või kaotanud, asendatakse see peagi millegi uue ja paremaga. Ole valmis võtma uusi asju. Oled valmis oma elustandardit tõstma.

 

 

SEITSE tegeleb maagiliste jõududega: maagia esoteerilised ja teaduslikud aspektid, mõistatused. Teadlike mõtete ja teadmiste läbi tulemusteni jõudmine. Seitse võib esindada ka ebapraktilisi unistusi, kuid seda tõeliselt mõistes on võimalik need maagilised tundmused enda kasuks tööle panna.

 • Seitsmed – Edu. Olles valinud õige tee, õige eesmärgi, saab teoks kõik, mida olete planeerinud. Soodne aeg eneseavastuse ja eneseteostuse jaoks.
 • 7 – Sisemine kasvamine, spirituaalne areng, raske katsumus hakkab läbi saama.
 • 77 – Hoida positiivset suhtumist ka nende suhtes, kes Sulle ei meeldi. Lähimatel kuudel soovid täituvad.
 • 777 – Häid asju hakkab juhtuma, inglid aplodeerivad sulle – palju õnne, oled õigel teel! Jätka samas vaimus ning tea, et su soov täitub. Erakordselt positiivne märk ja tähendab, et on oodata veelgi enam imesid. Kui kellegagi koos oled 777 nägemise ajal, siis on see vihje, et tuleb tema vastu olla sõbralik, heatahtlik, tundeline, armastav.
 • 7777 – Kõik see, mis hetkel elus eksisteerib, peabki seal eksisteerima – nii halb kui hea. Kõik halb viib heani, see on lihtsalt murdepunkt paremuse poole minekuks.
 • 7 ja 8 – Kas sulle tundub, et midagi su elus läheneb lõpule? Jah! Pingeline olukord saab lahenduse ja ees on ootamas positiivsed muutused. Peagi läheb su elu lihtsamaks!
 • 7 ja 9 – Palju õnne! Oled oma elus loobunud kõigest, mis ei ole enam kooskõlas sinu tegelikult olemusega. Elad nüüd iseendaga paremas harmoonias, oled kooskõlas oma kõrgema olemusega.

 

 

KAHEKSA esindab äri, edu ja jõukust, seda suuresti selle pärast, et ta esindab ka jätkamist, kordumist ja tsüklilist ringlust. Seda märkab seal, kus edu saavutatakse puhtalt tänu järjekindlusele ja üle kordamisele. Ka on äritehingud tihti sõltuvusest tsüklilistest ringlustest, et kasu tuua. Umbes nagu lumepalli efekt: iga ringiga saab see suuremaks ja suuremaks., täpselt sellist impulsi kaheksa esindabki.

 • Kaheksad – Vastutusrikkas olukorras tuleb kiiresti vastu võtta otsus, vastasel juhul edu kaob.
 • 8 – Peagi on saabumas edu, unistuste täitumine. Sinu poole on teel õnn ja materiaalne edukus, sest oled selle välja teeninud. Tuleb hoida positiivset suhtumist, lootust, et see kõik saaks täituda.
 • 88 – Isiklikud saavutused, külluse kasvamine, hea materiaalne õnn. Suur elumuudatus, mis võib olla seotud sissetuleku teenimisega. Kui pole millegagi rahul, siis seda muuta ja teha teoks need ideed, mida hing soovib – inglid on toeks sel teekonnal.
 • 888 – Üks periood su elus on lõppemas ja on aeg end muutusteks valmis seada. Üks emotsionaalne, tööalane või mõne inimsuhtega seotud periood su elus on lõpule jõudmas. Ära viivita, tegutse, on saabunud aeg nautida oma töö vilju.
 • 8888 – Tee seda, mis Sind rõõmsaks muudab. Tuleb nautida hetke ja enda elu, tegeleda asjadega, mis teevad tuju paremaks. Kui oled tasakaalus, on see märguanne, et see on õige tee. Tavaliselt ilmub see number siis, kui elu hakkab ülesmäge minema, seda eriti majanduslikus pildis. Tuleb hoida positiivset suhtumist.
 • 8 ja 9 – Su elus on lõpule jõudmas mingi märkimisväärne etapp, mis toob enesega kaasa veel teisigi muudatusi. Asjad su elus aeglustuvad ja seiskuvad. Ära muretse! Need muutused on vajalikud, et alguse saaksid uued sündmused su elus.

 

 

ÜHEKSA esindab saavutusi ja rahulolu, edu asjaolude mõjutamises. Üheksa esindab intellektuaalset võimu, intensiivsust ja mõju asjade ja olukordade üle. Üheksa suunab meid nägema oma sisemisi võimeid ja neid kasutama, et luua positiivseid lahendusi.

 • Üheksad – Hädavajalik on pingutada ebameeldiva olukorra lahendamiseks, kuniks see pole elus keeranud musta lehekülge.
 • 9 – Tuleb olla avatud uutele võimalustele ja anda ka teistele võimalus end tõestada. Tuleb olla lahke, külalislahke, sõbralik, avameelne.
 • 99 – Tuleb teha kiiresti üks heategu, et sellega oma karmat parandada. Tuleb teha seda, mida hing ihaldab, mitte seda, mida mõistus käsib.
 • 999 – Lõpetatus. Tähistab pikema perioodi lõppu kas su isiklikus elus või globaalses mõttes. Tuleb teha head ka siis, kui see on emotsionaalselt väga kurnav – see hea tuleb ringiga tagasi. Ürita asju näha teise nurga alt. 999 suunab ka tegelema oma unistuste töö, mõne hobiga, või siis soovitab midagi uut õppida.
 • 9999 – Tee seda, mis on Sinu hingele hea, anna omale puhkust. Tuleb hoida positiivset ellusuhtumist, sest vaid siis on tulemas on midagi head, suurt ja võimsat.

ERINEVATE INGLINUMBRITE TÄHENDUSED KELLAAJA JÄRGI *

 

 

 

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga