Tere tulemast Inspiratsiooni Stuudio kodulehele!

Ela oma unistuste elu

Olete jõudnud oma vaimse teekonna algusesse, mis on täidetud maagia, unikaalsuse, avastamisrõõmu, külluse ning inspiratsiooniga, tagamaks Sinu unistuste elu. Eneseabi teemalised artiklid ja kaardilugemised aitavad avada tee Sinu sisemaailma tuumani, sest on teada, et õnn peitub iseendas ning oma sisemaailmaga rahus ja harmoonias olemises…

Seega soovin edukat ning rõõmu ja armastust täis teekonda kõigile teekaaslastele!

Armastusega,

Teie Lau Ra 𓂀

Saame tuttavaks

ingel
Lau Ra 𓂀

Inspiratsiooni Stuudio looja

Tere, armsad Teekaaslased!

Meie ühise teekonna alguses olen otsustanud Teile ennast natuke tutvustada, et tekitada usalduslikku suhet ja kindlustunnet minu kodulehega tutvudes.

Olen pärit äärmiselt looduskaunist ja väekast maakohast – Kurgjalt. Iseloomult olen spiritualistlike eluviisidega avastaja, kel huvisid rohkem kui mitu. Maagilise teekonna avastasin juba lapseeas ning vanemaks saades suurenes minu huvi kõige ebatavalise ja maagilise vastu veelgi. Müstilised läbielamised ajendasid mind Inspiratsiooni Stuudiot looma. Teisteks teguriteks on minu tugev missioonitunnetus ja soov olla maailmaparandaja ning inimeste abistaja. Samal põhjusel olen oma õpingudki sidunud kahe valdkonnaga  sotsiaaltöö/psühholoogia ja religioon.

Blogi

populaarseimad postitused

Siit leiate kiirelt Inspiratsiooni Stuudio kõige populaarsemad postitused ja teemad, mida peaks vaimse teekonna alguses kindlasti läbima.

tšakrakivid

Milline tšakrakivi ennustab sinu tulevikku?

Otsustasin seekord teha midagi teistsugust ja hoopis põnevamat.
Üleval oleval pildil on kujutatud seitset erinevat värvi tšakrakivi, millest igaühel on oma tähendus. Et leida, mida kaardid Sinu elu ja tuleviku kohta pajatavad, vali kõige rohkem silma jäänud kivi ning vaata allpool olevaid ennustusi.

 

manifesteerimisposter1

MANIFESTEERIMISPOSTRI VALMISTAMINE

Kas vajad motivatsiooni, et meelitada ligi positiivseid muutuseid? Soovid muuta suunda oma elus? Inspiratsiooni täis pilditahvli ehk manifesteerimispostri loomine on sel juhul suurepärane valik, kuna aitab Sul olulisele keskenduda, tuues ellu positiivseid muutuseid ning aidates kaasa unistuste täitumisele.

Manifesteerimispostri loomine on inspireeriv viis oma tuleviku üle põnevil olla ning seda positiivsemas suunas kujundada. See on ideaalne võimalus loominguliseks eneseväljenduseks ja enese tundma õppimiseks.

prime numbers, pay, digits-5319710.jpg

Mis on elutee number ja kuidas seda arvutada?

Numeroloogia kõige tähtsamaks haruks peetakse elutee numbrit, mis peitub sünnikuupäevas ning mida võetakse kui elu kõige olulisemat indikaatorit. Numeroloogias on see niisama tähtis kui päikesemärk lääne astroloogias.

Elutee numbritel on lisaks teisigi nimetusi – nii saatuse number, juhtiv number, sünnijõu number kui ka elu õppetunni number.

Võta minuga ühendust

Kirjuta mulle kui soovid oma vaimsel teekonnal nõu või tuge läbi kaartide, erinevate probleemidega toime tulemisel. Samuti ootan huviga ka teie lugusid ja kokkupuuteid maagiliste ning seletamatute juhtumitega, mida sooviksite teistele jagada. Või on sul hoopis mõni huvitav ja maitsev väetoiduretsept, mida lihtsalt peab jagama. Ühesõnaga kirjutada võib julgelt ja kõigest ning lood, mida võib lehel avalikustada, saavad minu poolt väikese preemia.